20 січня 2015 року розпочато ІІ тур (відбірковий) огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності закладів освіти району та виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва.
Слід відмітити якісну підготовку педколективів до огляду-конкурсу художньої самодіяльності і виставки декоративно-прикладного мистецтва, пошуку нових форм і методів роботи, урізноманітнення жанрів.
![](/11novyny/26012015/IMG_20150120_130131.jpg)
![](/11novyny/26012015/IMG_20150120_125457.jpg)
![](/11novyny/26012015/IMG_20150120_130910.jpg)
Більшість номерів художньої самодіяльності присвячені патріотичній тематиці.
Виставка декоративно-прикладного мистецтва оновлена новими техніками: художнє плетіння, паперова пластик
...
Читати далі »