Переможці та призери обласних олімпіад
2016 рік
Астрономія:
І місце
Костушевич Артур - учень 10 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)
Математикa:
ІІ місце
Костушевич Артур - учень 10 класу Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)
ІІІ місце
Костенко Володимир - учень 8 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)
Історія:
ІІІ місце
Вінтоняк Яна – учениця 8 класю В.Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Стельмащук Л.О.)
Ковальська Карина - учениця 9 класу Білогірського НВК ( вч.Рудюк В.Є.)
Гнатюк Галина – учениця 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)
Історія рідного краю:
ІІІ місце
Ковальська Карина - учениця 9 класу Білогірського НВК ( вч. Рудюк В.Є.)
Мичко Ірина - учениця 10 класу Білогірського НВК ( вч. Колісецька С.І.)
Гнатюк Галина – учениця 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)
Біологія:
ІІ місце
Гуменюк Роман - учень 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)
ІІІ місце
Кульбаєва Іванна - учениця 8 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вч. Кондратюк Т.М.)
Мельников Владислав - учень 10 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук С.О.)
Хімія:
ІІ місце
Костенко Володимир - учень 8 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко О.І.)
ІІІ місце
Гуменюк Роман - учень 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)
Українська мова і література:
ІІ місце
Мичко Ірина - учениця 10 класу Білогірського НВК (вч. Андрухова Н.І.)
Фізикa:
ІІІ місце
Костенко Володимир - учень 8 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)
Костушевич Артур - учень 10 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич А.І.)
Переможці та призери обласних олімпіад
2015 рік
Українська мова та література
Мичко Ірина - учениця 9 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч. Андрухова Н.І.)
Квасюк Анастасія – учениця 11 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч. Бойко А.І.)
Історія
Ковальська Карина – учениця 8 класу Білогірського НВК, 3 місце ( вч. Рудюк В.Є.)
Німецька мова
Івченко Анастасія – учениця 11 класу Юровецької ЗОШ І-ІІ ст., 3 місце (вч. Троцюк М.Н.)
Англійська мова
Квасюк Анастасія – учениця 11 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч. Захарків С.А.)
Хімія
Баранчук Дмитро – учень 8 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)
Баранчук Віталій – учень 9 класу Степанівської ЗОШ І-ІІ ст.,3 місце, (вч. Баранчук О.С.)
Гуменюк Роман – учень 10 класу Білогірського НВК, 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)
Географія
Костушевич Артур – учень 9 класу Білогірського НВК , 2 місце (вч.Загоруйко У.Я.)
Біологія
Мельников Владислав – учень 9 класу Білогірського НВК, 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)
Гуменюк Роман – учень 10 класу Білогірського НВК, 2 місце (вч.Баранчук О.Я.)
Екологія
Мисловська Марина – учениця 10 класу Білогірського НВК, 2 місце (вч.Баранчук О.Я.)
Астрономія
Погосян Шушанік, учениця 11 класу Білогірського НВК , 2 місце
Фізика
Костушевич Артур – учень 9 класу Білогірського НВК , 3 місце
Присяжнюк Валентин – учень 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст. , 3 місце
Інтернет олімпіада з математики
Довгий І. – учень 8 класу Микласької ЗОШ І-ІІ ст., 3 місце
Юзвик Н. – учениця 8 класу Семенівської ЗОШ І-ІІ ст., 3 місце
Григорук Ю. – учень 8 класу Гулівецької ЗОШ І-ІІІ ст. , 3 місце