ГоловнаБілогірський РМКНеділя, 27.05.2018, 05:18
  | RSS

 
 Головна » 2018 » Лютий » 26 » Вітаємо призерів обласних олімпіад!
16:29
Вітаємо призерів обласних олімпіад!

В  січні  2018 року  триває обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Вітаємо переможців:

Астрономія:

ІІ місце

Бахмацького Романа - учня 10 класу Білогірського НВК (вч.Костушевич Е.А.)

ІІІ місце

Юрчук Інну - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч.Костушевич Е.А.)

 

Історія:

ІІ місце

Андрійчук Марину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Рудюк В.Є.)

Ковальську Карину - ученицю 11 класу Білогірського НВК  (вч.Рудюк В.Є.)

 

Математикa:

ІІІ місце

Галунку Євгена - учня 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Панасюк Н.В.)

Бахмацького Романа - учня 10 класу Білогірського НВК (вч.Середюк Л.В.)

 

Біологія:

ІІ місце 

Шимко Аміну - ученицю 8 класу Білогірського НВК (вч.Баранчук С.О.)

Кондратюк Тетяну - ученицю 9 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

ІІІ місце

Кравчука Богдана - учня 10 класу  Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вч.Кондратюк Т.М.)

 

Українська мова і література:

ІІІ місце

Андрійчук Марину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Войтюк Л.С.)

Ковальську Карину - ученицю 11 класу Білогірського НВК  (вч.Войтюк Л.С.)

 

Німецька мова

ІІІ місце

Мостового Іллю - учня 9 класу Білогірського НВК (вч.Созанська Н.А.)

 

Хімія

ІІІ місце

Янчук Анастасію - ученицю 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Баранчук С.О.)

Андрійчук Марину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Володін В.І.)

Бахмацького Романа - учня 10 класу Білогірського НВК (вч.Загоруйко О.І.)

 

Трудове навчання

ІІІ місце

Антонів Максима - учня 9 класу Воробіївської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Міщук В.Р.)

Жигальського Юрія - учня 11 класу Білогірського НВК (вч.Гуменюк О.Р.)

 

Географія

ІІІ місце

Андрійчук Марину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Кучернюк Л.В.)

Загоруйко Анастасію - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч.Кучернюк Л.В.)

 

Економіка

ІІІ місце

Загоруйко Анастасію - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч.Кучернюк Л.В.)

 

Екологія

ІІ місце

Шубчик Вікторію - ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч.Володін В.І.)

ІІІ місце

Кравчука Богдана - учня 11 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів(вч.Кондратюк Т.М.)

 

Правознавство

ІІІ місце

Черняхівську Ольгу - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Гнот В.І.)

ІІ місце

Ковальську Карину - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч.Гнот В.І.)

 

Фізика

ІІ місце

Бахмацького Романа - учня 10 класу Білогірського НВК (вч.Костушевич А.І.)

ІІІ місце

Галунку Євгена - учня 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч.Юрчук Т.І.)

Андрійчук Марину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч.Костушевич Е.А.)

Переглядів: 186 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Переглядів: 161 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Лютий 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним перехід на 12-річний термін навчання?
Всього відповідей: 80

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz