Сайт Білогірського РМК - Олімпіади
ГоловнаБілогірський РМКВівторок, 28.03.2017, 00:28
 Олімпіади | RSS

 
 
2016-2017 н.р.

Наказ МОН № 1006 від 19.08.16 року "Пpo проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році"

Наказ Департаменту освіти і науки Хмельницької  облдержадміністрації №403-од від 15.09.2016 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2016/2017 навчальному році" (наказ, додатки)

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА від 30.09.2016 №145-но "Про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2016-2017 н.р."

 

2015-2016 н.р.
Наказ Міністерства освіти і науки від 07.09.2015 №915 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2015/2016 навчальному році"
Наказ відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА від 07.10.2015 №134-но "Про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р."
Наказ відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА від 14.01.2016 №12-но  "Про підсумки проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2015-2016 н.р.
 

2014-2015 н.р.

Наказ Міністерства № 918 від 08.08.2014 "Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2014/2015 навчальному році"

Наказ відділу освіти, молоді та спорту Білогірської РДА "Про проведення учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р."

Про підсумки проведення  ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін у 2014-2015 н.р.


Переможці  та призери обласних олімпіад

2016 рік

Астрономія:

І місце

Костушевич Артур - учень 10 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Математикa:

ІІ місце

Костушевич Артур - учень 10 класу  Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)

ІІІ місце

Костенко Володимир - учень 8 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)

Історія:

ІІІ місце

Вінтоняк Яна – учениця 8 класю В.Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Стельмащук Л.О.)

Ковальська Карина - учениця 9 класу Білогірського НВК ( вч.Рудюк В.Є.)

Гнатюк Галина – учениця 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)

 

Історія рідного краю:

ІІІ місце

Ковальська Карина - учениця 9 класу Білогірського НВК ( вч. Рудюк В.Є.)

Мичко Ірина - учениця 10 класу Білогірського НВК ( вч. Колісецька С.І.)  

Гнатюк Галина – учениця 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)

Біологія:

ІІ місце

Гуменюк Роман - учень 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

ІІІ місце

Кульбаєва Іванна - учениця 8 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вч. Кондратюк Т.М.)

Мельников Владислав - учень 10 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук С.О.)

Хімія:

ІІ місце

Костенко Володимир - учень 8 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко О.І.)

ІІІ місце

Гуменюк Роман - учень 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

Українська мова і література:

ІІ місце

Мичко Ірина - учениця 10 класу Білогірського НВК (вч. Андрухова Н.І.)

Фізикa:

ІІІ місце

Костенко Володимир -  учень 8 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Костушевич Артур - учень 10 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич А.І.)

 


Переможці  та призери обласних олімпіад

2015 рік


Українська мова та література

Мичко Ірина -  учениця 9 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч. Андрухова Н.І.)

Квасюк Анастасія – учениця 11 класу Білогірського НВК , 3 місце  (вч. Бойко А.І.)

 

Історія

Ковальська Карина – учениця 8 класу Білогірського НВК,  3 місце ( вч. Рудюк В.Є.)

 

Німецька мова

Івченко Анастасія – учениця 11 класу Юровецької ЗОШ І-ІІ ст., 3 місце  (вч. Троцюк М.Н.)

 

Англійська мова

Квасюк Анастасія – учениця 11 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч. Захарків С.А.)

Хімія

Баранчук Дмитро – учень 8 класу Білогірського НВК , 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)

Баранчук Віталій – учень 9 класу Степанівської ЗОШ І-ІІ ст.,3 місце, (вч. Баранчук О.С.)

Гуменюк Роман – учень 10 класу Білогірського НВК, 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)

 

Географія

Костушевич Артур – учень 9 класу Білогірського НВК , 2 місце (вч.Загоруйко У.Я.)

 

Біологія

Мельников Владислав – учень 9 класу Білогірського НВК, 3 місце (вч.Баранчук О.Я.)

Гуменюк Роман – учень 10 класу Білогірського НВК, 2 місце (вч.Баранчук О.Я.)

 

Екологія

Мисловська  Марина – учениця 10 класу Білогірського НВК, 2 місце (вч.Баранчук О.Я.)

 

Астрономія

Погосян Шушанік, учениця 11 класу Білогірського НВК , 2 місце

 

Фізика

Костушевич Артур – учень 9 класу Білогірського НВК , 3 місце

Присяжнюк Валентин – учень 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст. , 3 місце

 

Інтернет олімпіада з математики

Довгий І. – учень 8 класу Микласької ЗОШ І-ІІ ст.,         3 місце

Юзвик Н. – учениця 8 класу Семенівської ЗОШ І-ІІ ст.,  3 місце

Григорук Ю. – учень 8 класу Гулівецької ЗОШ І-ІІІ ст. , 3 місце


     Результати ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 
2013/2014н.р.
 

- з історії :

 Мичко Ірина – учениця 8 класу Білогірського НВК

( вчитель Колісецька С.І.) – ІІІ місце

 Шипульняк Ольга -  учениця 9 класу Білогірського НВК                                                   

( вчитель Колісецька С.І.) – ІІІ місце

 

- з фізики

 Присяжнюка Валентина - учня 10 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст..           

(вчитель Маєвський В.В.)- ІІ місце

 

 - з української мови:

 Мичко Ірина – учениця 8 класу Білогірського НВК                                                    

( вчитель Андрухова Н.І) – ІІ місце

- з математики:
 Корольчук Діана - уч. 8 класу Микласької зОШ 1-П ст. (вч. Побережнюк С.О.) - ІІ місце

 

- з російської мови:

Кнюх Людмила - уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.

(вч. Легкобит С..)- ІІІ місце

 

- з біології:

Мельников Владислав - уч. 8 класу Білогірського НВК

(вч. Баранчук С.О.) - Ш місце

Гуменюк Роман - уч. 9 класу Білогірського НВК

(вч. Баранчук О.Я.) - П місце

 

з педагогіки і психології:

- Ковцун Мар"яна - уч. 11 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст.

(вч. Гресь Ю.Я.) - Ш місце

 

- з хімії

Гуменюка Романа – уч. 9 класу Білогірського НВК

(вчитель Баранчук О.Я.) – ІІІ  місце

 

- з географії

Шипульняк Ольгу -  уч. 9 класу Білогірського НВК

(вчитель Кучернюк Л.В.) – ІІІ  місце

 Погосян Шушанік – уч. 10 класу  Білогірського НВК

(вчитель Кучернюк Л.В.) – ІІІ  місце

 Мандзюк Нілу – уч. 11 класу Білогірського НВК

(вчитель  Загоруйко У.Я.) – ІІІ  місце

 

 - з правознавства

Мисливець Діану - уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Дубина А.А.) - ІІІ місце

 

- з екології

Дячук Віталій - уч. 11 класу Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Начичко Т.В.) - ІІІ місце

 

- з німецької мови

Лисак Валентина - уч. 11 класу Кащенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Форманчук І.В.) - ІІІ місце

 

- з економіки
Мандзюк Ніла - уч. 11 класу Білогірського НВК
- ІІІ Місце

- трудового навчання(технічні види праці)
Червоний Валентин - уч. 11 класу Білогірського НВК
(Вчитель Гуменюк О.Р.) - ІІ місце

 
 
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 199

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz