Вітаємо переможців районних олімпіад! - 20 Грудня 2016 - Сайт Білогірського РМК
ГоловнаБілогірський РМКНеділя, 26.03.2017, 13:07
  | RSS

 
 Головна » 2016 » Грудень » 20 » Вітаємо переможців районних олімпіад!
09:26
Вітаємо переможців районних олімпіад!

В  листопаді - грудні 2016 року  у приміщенні Білогірського НВК проводиться районний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Вітаємо переможців:

- з англійської мови:

1. Береговського Максима Сергійовича – учня 8 класу Білогірського НВК (вч.Лівшун Н.І.)

2. Ковбасовську Вікторію Юріївну – ученицю 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. ( вч. Чернецький В.В.)

3. Брай Анастасію Юріївну – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Созанська Н.А.) 

4. Міщук Яніну Олександрівну- ученицю 11 класу Білогірського НВК ( вч. Созанський І.А.) 

- з німецької мови:

1. Шаджія Артема Леонідовича – учня 8 класу Шимковецької ЗОШ І-ІІ ступенів ( вч. Штогрин В.В.)

2. Мудрика Вадима Миколайовича - учня 8 класу Сивківської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Мудрик С.М.)

3. Дворак Вікторію Володимирівну – ученицю 9 класу Воробіївської ЗОШ І – ІІ ступенів  (вч. Волошина Т.М.)

4. Форманчука Артура Васильовича – учня 10 класу Юровецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Троцюк М.Н.)

5. Шевчук Оксану Валеріївну – ученицю 11 класу Кащенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вч. Форманчук І.В.)

  - з географії

1.Семенюка  Олександра Богдановича- учня 8 класу Кащенецької ЗОШ І-ІІІст (вч. Герман Т.В.)

2. Костенка Володимира Васильовича- учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

3. Ковальську Карину Олександрівну- ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Кучернюк Л.В.)

4. Костушевича Артура Едуардовича - учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко У. Я.)

 

- з трудового навчання (технічна праця)

1. Корольчука Тараса Сергійовича- учня 9 класу Білогірський НВК (вч. Колісецький П.І.)

2 Панасюка Михайла Володимировича- учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Гуменюк О.Р.) 

 

- з трудового навчання (обслуговуюча праця)

1.Васюк Анжеліку Олександрівну- ученицю 9 класу Хорошівська ЗОШ І-ІІІст. (вч. Медвідь П. М.)

2. Панасюк Яну Володимирівну- ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч. Іванцова В. С.)

3. Медведчук Юлію Анатоліївну –ученицю 11 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст (вч. Перепелиця Т. В.)

4. Ясельську Катерину Валентинівну - ученицю 11 класу Білогірського НВК ( вч. Іванцова В. С.)

- з фізики

1. Галунку Євгена Васильовича  – учня 7 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступені (вч. Юрчук Т.І.)

2. Андрійчук Марину Іванівну  – ученицю 8 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

3. Костенка Володимира Васильовича – учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

4. Музичук Ріту Андріївну – ученицю 10 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Франчук Р.В.)

5. Костушевича Артура Едуардовича – учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

- з астрономії

1. Юрчук Інну Володимирівну – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

2. Костушевича Артура Едуардовича – учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

 

- з історії

1. Андрійчук Марину  Іванівну   – ученицю 8 класу  Білогірського НВК  (вч. Рудюк В.Є.)

2. Мазурка  Андрія Сергійовича – учня 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Медвечук  В.В.)

3. Ковальську Карину Олександрівну – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Рудюк В.Є.)

4. Мичко Ірину Олегівну – ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Колісецька С.І.)

 

- з української мови та літератури

1. Кальчук  Анжелу  Валентинівну   - ученицю 8 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Постой Т. М.)

2. Красовську Ірину Сергіївну -  ученицю 9  класу  Білогірського НВК  (вч. Белінська Л.І.)

3. Ковальську Карину Олександрівну – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Войтюк Л.С.)

4. Мичко Ірину Олегівну – ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Андрухова Н.І.)

- з математики

1. Піддубняк Надію Сергіївну - ученицю 6 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Репецька Г.А.)

2. Галунку Євгена Васильовича  – учня 7 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступені (вч. Панасюк Н.В.)

3. Андрійчук Марину Іванівну  – ученицю 8 класу Білогірського НВК (вч. вч. Кадук Л.Т.)

4. Костенка Володимира Васильовича – учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)

5. Троян Ірину Валеріївну – ученицю 10 класу В’язовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Перепелиця Р.В.)

6. Костушевича Артура Едуардовича – учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)

 

- з інформатики (програмування)

1. Мазурка  Юрія Сергійовича – учня 11 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Франчук П.А.)

2. Гультая Ярослава Володимировича - учня 10 класу Довгалівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Басюк А.А.)

3. Володіна Романа Вікторовича - учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Лещук Р.І.)

 

- з інформатики (ІКТ)

1. Галунку Євгена Васильовича  – учня 7 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступені (вч. Юрчук Т.І.)

2.  Костенка Володимира Васильовича – учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Лещук Р.І.)

3. Жигальського Юрія Вікторовича - учня 10 класу Білогірського НВК (вч. Матвієць Р.І.)

4. Шевчука Дмитра Ігоровича - учня 11 класу Малоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Боярчук Ю.В.)

- з правознавства

1. Костенка Володимира Васильовича – учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Гнот В.І.)

2. Ковальську Карину Олександрівну – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Гнот В.І.)

4. Мичко Ірину Олегівну – ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Гнот В.І.)

- з російської мови

1. Капусняк Юлію Юріївну – ученицю 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Легкобит С.В.)

- з економіки

1. Костушевича Артура Едуардовича – учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

- з екології

1. Шубчик Вікторію Вікторівну – учня 10 класу Білогірського НВК (вч. Володін В.І.)

2. Момотюк Юлію  Валеріївну - ученицю 11 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

- з хімії

1. Андрійчук Марину Іванівну  – ученицю 8 класу Білогірського НВК (вч. Володін В.І.)

2. Костенка Володимира Васильовича – учня 9 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко О.І.)

3. Брай Анастасія Юріївна - ученицю10  класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

4. Андрощук Ольга Миколаївна - ученицю 11 класу Перерослівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Омельчук Г.А.)

- з біології

1. Кондратюк Тетяну Миколаївну - ученицю 8 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

2. Кульбаєву Іванну Андрїівну - ученицю 9 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

3. Жигальського Юрія Вікторовича - учня 10 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

4. Бійчука Владислава Миколайовича - учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук С.О.)

Переможцям ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад бажаємо успішно виступити на обласних олімпіадах.

Переглядів: 131 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 199

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz