ГоловнаБілогірський РМКП`ятниця, 20.10.2017, 23:45
  | RSS

 
 Головна » 2017 » Лютий » 27 » Вітаємо переможців обласних олімпіад!
10:00
Вітаємо переможців обласних олімпіад!

В  січні - лютому  2017 року  триває обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.

Вітаємо переможців:

Математикa:

ІІ місце

Костенка Володимира - учня 8 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)

 

ІІІ місце

Галунку Євгена – учня 7 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Панасюк Н.В.)

Костушевича Артура - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)

Українська мова і література:

ІІІ місце

Ковальську Карину – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Войтюк Л.С.)

Мичко Ірину - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Андрухова Н.І.)

 

Географія:

ІІІ місце 

Семенюка Олександра - учня 8 класу Кащенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Герман Т.В.)

Костенка Володимира -  учня 9 класу  Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

Костушевича Артура - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

Біологія:

ІІ місце 

Кондратюк Тетяну - ученицю 8 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

Кульбаєву Іванну -   ученицю 9 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

ІІІ місце

Жигальського Юрія - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

Бійчука Владислава - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Баранчук С.О.)

Історія:

ІІ місце

Андрійчук Марину – ученицю 8 класу Білогірського НВК (вч. Рудюк В.Є.)

Ковальську Карину – ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Рудюк В.Є.)

Мичко Ірину - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Колісецька С.І.)

Англійська мова:

ІІІ місце

Міщук Яніну - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Созанський І.А.)

Хімія:

ІІІ місце 

Костенка Володимира -  учня 9 класу  Білогірського НВК (вч. Загоруйко О.І.)

Брай Анастасія -  ученицю 10 класу  Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

Астрономія:

І місце

Костушевича Артура - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

ІІ місце

Юрчук Інну - ученицю 10 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

 

Правознавство:

ІІ місце

Ковальську Карину - ученицю 10 класу  Білогірського НВК (вч. Гнот В.І. )

ІІ місце

Мичко Ірину - ученицю 11 класу  Білогірського НВК (вч. Гнот В.І.)

 

Економіка:

ІІІ місце

Костушевича Артура - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Фізика:

ІІІ місце

Костушевича Артура - учня 11 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич А.І.)

Костенка Володимира - учня 9 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Андрійчук Марину - ученицю 8 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Екологія:

ІІІ місце

Шубчик Вікторію - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Володін В.І.)

Момотюк Юлію - ученицю 11 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів (вч. Кондратюк Т.М.)

Переглядів: 175 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним перехід на 12-річний термін навчання?
Всього відповідей: 77

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz