Вітаємо переможців та призерів обласних олімпіад! - 1 Березня 2016 - Сайт Білогірського РМК
ГоловнаБілогірський РМКВівторок, 17.01.2017, 02:45
  | RSS

 
 Головна » 2016 » Березень » 1 » Вітаємо переможців та призерів обласних олімпіад!
09:04
Вітаємо переможців та призерів обласних олімпіад!

Астрономія:

І місце

Костушевича Артура - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Математикa:

ІІ місце

Костушевича Артура - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)

ІІІ місце

Костенка Володимира - учня 8 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)

Історія:

ІІІ місце

Вінтоняк Яну – ученицю 8 класю В.Боровицької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Стельмащук Л.О.)

Ковальську Карину - ученицю 9 класу Білогірського НВК ( вч.Рудюк В.Є.)

Гнатюк Галину – ученицю 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)

Історія рідного краю:

ІІІ місце

Ковальську Карину - ученицю 9 класу Білогірського НВК ( вч. Рудюк В.Є.)

Мичко Ірину - ученицю 10 класу Білогірського НВК ( вч. Колісецька С.І.)  

Гнатюк Галину – ученицю 11 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст.( вч.Маєвська Н.М.)

Біологія:

ІІ місце

Гуменюка Романа - учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

ІІІ місце

Кульбаєву Іванну - ученицю 8 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів ( вч. Кондратюк Т.М.)

Мельникова Владислава - учня 10 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук С.О.)

Хімія:

ІІ місце

Костенка Володимира - учня 8 класу Білогірського НВК (вч. Загоруйко О.І.)

ІІІ місце

Гуменюка Романа - учня 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

Українська мова і література:

ІІ місце

Мичко Ірину - ученицю 10 класу Білогірського НВК (вч. Андрухова Н.І.)

Фізикa:

ІІІ місце

Костенка Володимира -  учня 8 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Костушевича Артура - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Костушевич А.І.)

Екологія:

ІІ місце

Мисловську Марину - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О. Я.)

Момотюк Юлію - ученицю 10 класу В. Боровицької ЗОШ І-Ш ст. (вч. Кондратюк Т. М.)

Німецька  мова:

ІІІ місце 

Шишу Наталію - ученицю 11 класу Ямпільської  ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Леонова М. Ю.)

Англійська мова:

ІІІ місце 

Котвіцьку Галину - ученицю 9 класу Білогірського НВК (вч. Созанський І. А.)

 Трудове навчання (технічна праця):

ІІ місце 

Аксьонова Івана - учня 9 класу Воробіївської ЗОШ І-ІІ ступенів (вч. Міщук В.Р.)

Трудове навчання (обслуговуюча праця):

ІІІ місце 

Ковальчук Ганну - ученицю 11 класу Білогірського НВК (вч. Іванцова В.С.)

Географія:

І місце 

Костенка Володимира -  учня 8 класу  Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

ІІ місце 

Костушевича Артура - учня 10 класу  Білогірського НВК (вч. Загоруйко У.Я.)

 

 

Переглядів: 203 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 199

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz