ГоловнаБілогірський РМКСубота, 21.10.2017, 12:24
  | RSS

 
 Головна » 2015 » Січень » 2 » Вітаємо переможців районних олімпіад
11:46
Вітаємо переможців районних олімпіад

З математики

Бондар Валерію Андріївну – уч. 6 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Герасімова Т.А.)

Костенка Володимира Васильовича – уч. 7 класу Білогірського НВК (вч. Середюк Л.В.)

Поліщук Наталію Вікторівну – уч. 8 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Перепелиця Т.В.)

Мичко Ірину Олегівну – уч. 9 класу Білогірського НВК (вч. Кадук Л.Т.)

Михайлюка Владислава Вікторовича – уч. 10 класу Білогірського НВК (вч. Луценко Н.О.)

Рехту Аліну Анатоліївну – уч. 11 класу В"язовецької ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Вовк Р.В.)

 

З фізики

Мартиненко Вікторію Володимирівну – уч. 7 класу Микласької ЗОШ 1-П ст. (вч. Побережнюк С.О.)

Поліщук Наталію Вікторівну – уч. 8 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Франчук Р.В.)

Костушевича Артура Едуардовича  -уч. 9 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич А.І.)

Репецького Богдана Олександровича – уч. 10 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Франчук Р.В.)

Присяжнюка Валентина Олександровича – уч. 11 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Маєвський В.В.)

 

З астрономії

Михайлюка Владислава Вікторовича – уч. 10 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

Погосян Шушанік Товмівну – уч. 11 класу Білогірського НВК (вч. Костушевич Е.А.)

 

З інформатики

Шеремета Олександра Вікторовича – уч. 9 класу Білогірського НВК (вч. Костриба О.В.)

Костушевича Артура Едуардовича  - уч. 9 класу Білогірського НВК (вч. Костриба О.В.)

 

З української мови та літератури

Васюк Анжеліку Олександрівну – уч. 7 класу Хорошівської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Матвієць Т.П.)

Ковальську  Карину Олександрівну  – уч. 8 класу Білогірського НВК (вч. Войтюк Л.С.)

Мичко Ірину Олегівну – уч. 9 класу Білогірського НВК (вч.  Андрухова Н.І.)

Мисливець Діану Богданівну -  уч. 10 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Бєлікова Н.М.)

Квасюк Анастасію В"ячеславівну  - уч.11 класу Білогірського НВК ( Бойко А.І.)

 

З історії

Ковальську  Карину Олександрівну  – уч. 8 класу Білогірського НВК (вч. Рудюк В.Є.)

Мичко Ірину Олегівну – уч. 9 класу Білогірського НВК (вч.  Колісецька С.І.)

Шипульняк Ольгу Олегівну - уч. 10 класу Білогірського НВК (вч. Колісецька С.І.)

Горобець Ірину  Петрівну   - уч. 11 класу Сушовецької  ЗОШ 1-Ш ст. (вч.  Горобець З.М.)

 

З німецької мови

Музичук Віту Андріївну – уч. 8 класу Воробіївської ЗОШ 1-П ст. (вч. Волошина Т.М.)

Момотюк Юлію Володимирівну – уч.  9 класу   Великоборовицької  ЗОШ 1-Ш ст.(вч.  Летка М.О.)

Шишу Наталію Анатоліївну  –  уч. 10 класу  Ямпільської  ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Леонова М.Ю.)

Івченко Анастасію  Романівну  - уч.  11 класу  Юровецької  ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Троцюк М.Н.)

 

З англійської мови

Цірук Дарію Андріївну – уч. 8 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Чернецький В.В.)

Міщук Яніну  Олександрівну –  уч. 9 класу  Білогірського  НВК(вч.  Максимчук  О.О.)

Шипульняк Ольгу Олегівну  уч. 10 класу Білогірського НВК  (вч. Лівшун Н.І.)

Квасюк Анастасію В"ячеславівну  - уч.11 класу Білогірського НВК  (вч. Захарків С.А.)

 

З біології

Баранчука  Дмитра  Сергійовича  - уч.  8 класу  Білогірського  НВК  (вч. Баранчук О.Я.)

Мельникова Владислава Ігоровича - уч.  9 класу   Білогірського  НВК (вч.  Баранчук С.О.)

Гуменюка  Романа  Олеговича – уч. 10 класу  Білогірського НВК (вч.  Баранчук О.Я.)

Мельник Анну  Леонідівну – уч.  11 класу  Довгалівської  ЗОШ 1-Ш ст.(вч.  Троян Г.О.)

 

З географії

Ковальчук Анжеліку  Григорівну  уч.  8 класу  Білогірського  НВК  (вч.  Кучернюк Л.В.)

Костушевича Артура Едуардовича  - уч. 9 класу Білогірського НВК  (вч. Загоруйко У.Я.)

Шипульняк Ольгу Олегівну  уч. 10 класу Білогірського НВК  (вч.  Кучернюк Л.В.)

Подтабачного Назара – уч. 10 класу В.Боровицької ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Піддубняк О.В.)

Погосян Шушанік Товмівну – уч. 11 класу Білогірського НВК (вч.  Кучернюк Л.В.)

 

З екології

Мисловську Марину  Валентинівну - уч .10 класу Білогірського НВК (вч. Баранчук О.Я.)

Смик Анастасію Георгіївну  уч. 11 класу Білогірського НВК (вч.  Володін В.І.)

 

З хімії

Костенка Володимира Васильовича – уч. 7 класу Білогірського НВК ( вч. Баранчук О.Я.)

Баранчука  Дмитра  Сергійовича  - уч.  8 класу  Білогірського  НВК  (вч. Баранчук О.Я.)

Баранчука Віталія Вікторовича- уч. 9 класу  Степанівської ЗОШ 1-П ст. (вч.  Баранчук О.С.)

Гуменюка  Романа  Олеговича – уч. 10 класу  Білогірського НВК (вч.  Баранчук О.Я.)

Яцюк Богдану  Григорівну  - уч. 11 класу Великоборовицької  ЗОШ 1-Ш ст. (вч. Климчук З.М.)

Переглядів: 247 | Додав: bilogirya | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Січень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним перехід на 12-річний термін навчання?
Всього відповідей: 77

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz