ГоловнаБілогірський РМКПонеділок, 22.01.2018, 02:34
  | RSS

 
 Головна » 2017 » Грудень » 26 » Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад!
12:52
Вітаємо переможців ІІ туру Всеукраїнських олімпіад!

Закінчився другий тур Всеукраїнських олімпіад серед учнів району. Вітаємо переможців, які вибороли перші місця у відповідних категоріях, а саме:

Математика

Кукуруза Дарина Володимирівна - учениця 6 класу Білогірського НВК (вч.Царук К.І.)

Троян Віталій Олександрович - учень 7 класу Білогірського НВК (вч.Луценко Н.О.)

Галунка Євген Васильович - учень 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Панасюк Н.В.)

Якимчук Ганна Богданівна - учениця 9 класу Степанівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Шевчук Н.В.)

Бахмацький Роман Сергійович - учень 10 класу Білогірського НВК (вч.Середюк Л.В.)

Юрчук Інна Володимирівна - учениця 11 класу Білогірського НВК (вч.Середюк Л.В.)

Інформатика (програмування)

Цірук Богдан Петрович - учень 6 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Франчук П.А.)

Олуйко Роман Петрович - учень 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Франчук Р.В.)

Російська мова

Цірук Олеся Петрівна - учениця 9 класу Ямпільскої ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Легкобит С.В.)

Біологія

Шимко Аміна Вадимівна - учениця 8 класу Білогірського НВК (вч.Баранчук С.О.)

Кондратюк Тетяна Миколаївна - учениця 9 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кондратюк Т.М.)

Кравчук Богдан Володимирович - учень 10 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кондратюк Т.М.)

Жигальський Юрій Вікторович - учень 11 класу Білогірського НВК (вч.Баранчук О.Я.)

Хімія

Янчук Анастасія Володимирівна - учениця 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Баранчук С.О.)

Андрійчук Марина Іванівна - учениця 9 класу Білогірського НВК (вч.Володін В.І.)

Бахмацький Роман Сергійович - учень 10 класу Білогірського НВК (вч.Загоруйко О.І.)

Брай Анастасія Юріївна - учениця 11 класу Білогірського НВК (вч.Баранчук О.Я.)

Інформаційні технології

Галунка Євген Васильович - учень 8 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Юрчук Т.І.)

Керекеша Аліна Віталіївна - учениця 9 класу Сушовецької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Юрчук Т.І.)

Бахмацький Роман Сергійович - учень 10 класу Білогірського НВК (вч.Лещук Р.І.)

Жигальський Юрій Вікторович - учень 11 класу Білогірського НВК (вч.Матвієць Р.І.)

Англійська мова

Береговський Максим Сергійович - учень 9 класу Білогірського НВК (вч.Созанський І.А.)

Яремишина Анастасія Володимирівна - учениця 10 класу Білогірського НВК (вч.Захарків С.А.)

Брай Анастасія Юріївна - учениця 11 класу Білогірського НВК (вч.Созанський І.А.)

Німецька мова

Андрійчук Марина Іванівна - учениця 9 класу Білогірського НВК (вч.Созанська Н.А.)

Остап'юк Аліна Петрівна - учениця 10 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Лавренюк Ю.О.)

Музичук Віта Андріївна - учениця 11 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Леонова М.Ю.)

Економіка

Загоруйко Анастасія Юріївна - учениця 11 класу Білогірського НВК (вч.Кучернюк Л.В.)

Правознавство

Костюк Валерія Петрівна - учениця 9  класу Денисівської ЗОШ І-ІІ ст. (вч.Кравченко Н.М.)

Красовська Ірина Сергіївна - учениця 10 класу Білогірського НВК (вч.Гнот В.І.)

Ковальська Карина Олександрівна - учениця 11 класу Білогірського НВК (вч.Гнот В.І.)

Екологія

Кравчук Богдан Володимирович - учень 10 класу Великоборовицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч.Кондратюк Т.М.)

Шубчик Вікторія Вікторівна - учениця Білогірського НВК (вч.Володін В.І.).

Бажаємо переможцям подальших успіхів у навчанні і гідно представити учнівство району на ІІІ етапі олімпіади на рівні області!

Переглядів: 77 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним перехід на 12-річний термін навчання?
Всього відповідей: 78

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2018
Сайт управляється системою uCoz