ГоловнаБілогірський РМКСубота, 29.07.2017, 13:34
  | RSS

 
 Головна » 2014 » Березень » 5 » Вітаємо переможців !
09:20
Вітаємо переможців !
Вітаємо переможців !

    18 січня 2014 року розпочався обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад. Призерами обласних змагань,  що відбулися на минулому тижні, стали :

- з історії :

 Мичко Ірина – учениця 8 класу Білогірського НВК

( вчитель Колісецька С.І.) – ІІІ місце

 Шипульняк Ольга -  учениця 9 класу Білогірського НВК                                                   

( вчитель Колісецька С.І.) – ІІІ місце

 

- з фізики

 Присяжнюка Валентина - учня 10 класу Залузької ЗОШ І-ІІІ ст..           

(вчитель Маєвський В.В.)- ІІ місце

 

 - з української мови:

 Мичко Ірина – учениця 8 класу Білогірського НВК                                                    

( вчитель Андрухова Н.І) – ІІ місце

- з математики:
 Корольчук Діана - уч. 8 класу Микласької зОШ 1-П ст. (вч. Побережнюк С.О.) - ІІ місце


- з російської мови:

Кнюх Людмила - уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.

(вч. Легкобит С..)- ІІІ місце


- з біології:

Мельников Владислав - уч. 8 класу Білогірського НВК

(вч. Баранчук С.О.) - Ш місце

Гуменюк Роман - уч. 9 класу Білогірського НВК

(вч. Баранчук О.Я.) - П місце


з педагогіки і психології:

- Ковцун Мар"яна - уч. 11 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст.

(вч. Гресь Ю.Я.) - Ш місце


- з хімії

Гуменюка Романа – уч. 9 класу Білогірського НВК

(вчитель Баранчук О.Я.) – ІІІ  місце

 

- з географії

Шипульняк Ольгу -  уч. 9 класу Білогірського НВК

(вчитель Кучернюк Л.В.) – ІІІ  місце

 Погосян Шушанік – уч. 10 класу  Білогірського НВК

(вчитель Кучернюк Л.В.) – ІІІ  місце

 Мандзюк Нілу – уч. 11 класу Білогірського НВК

(вчитель  Загоруйко У.Я.) – ІІІ  місце

 - з правознавства

Мисливець Діану - уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Дубина А.А.) - ІІІ місце

- з екології

Дячук Віталій - уч. 11 класу Хорошівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Начичко Т.В.) - ІІІ місце

- з німецької мови

Лисак Валентина - уч. 11 класу Кащенецької ЗОШ І-ІІІ ступенів

(вчитель Форманчук І.В.) - ІІІ місце

- з економіки
Мандзюк Ніла - уч. 11 класу Білогірського НВК
- ІІІ Місце

- трудового навчання(технічні види праці)
Червоний Валентин -
уч. 11 класу Білогірського НВК
(Вчитель Гуменюк О.Р.) - ІІ місце

Щиро бажаємо всім переможцям та їх наставникам міцного здоров’я,
  натхнення, творчих злетів  та успішної самореалізації в житті! Білогірщина пишається Вами!
Переглядів: 446 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Наше опитування
Чи вважаєте Ви доцільним перехід на 12-річний термін навчання?
Всього відповідей: 75

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2017
Сайт управляється системою uCoz