Вітаємо призерів районних предметних олімпіад! - 10 Січня 2014 - Сайт Білогірського РМК
ГоловнаБілогірський РМКЧетвер, 08.12.2016, 23:56
  | RSS

 
 Головна » 2014 » Січень » 10 » Вітаємо призерів районних предметних олімпіад!
16:57
Вітаємо призерів районних предметних олімпіад!

Вітаємо призерів районних предметних олімпіад!

 Математика

  •  Костенка  Володимира  – уч. 6 класу Білогірського НВК
  • Поліщук Наталію – уч. 7 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Корольчук Діану – уч. 8 класу Микласької ЗОШ 1-П ст.
  • Репецького  Богдана – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Присяжнюка  Валентина  – уч. 10 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст.
  • Бець Юлію – уч. 11 класу В"язовецької ЗОШ 1-Ш ст.

 Фізика

  • Мудрик Альону – уч. 7 класу Сивківської ЗОШ 1-П ступенів
  • Корольчук Діану– уч. 8 класу Микласької ЗОШ 1-П ст.
  • Костушевича  Артура  – уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Мисловську Марину – уч.9 класу Білогірського НВК
  • Присяжнюка  Валентина  – уч. 10 класу Залузької ЗОШ 1-Ш ст.
  • Повстюк Наталію – уч.11 класу В"язовецької ЗОШ 1-Ш ступенів

 Астрономія

  • Погосян  Шушанік – уч.10 класу Білогірського НВК
  • Мандзюк Нілу –  уч. 11 класу Білогірського НВК

 Географія

  • Костушевича Артура – уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Шипульняк  Ольгу – уч. 9 класу Білогірського НВК
  • Погосян  Шушанік – уч.10 класу Білогірського НВК
  • Мандзюк Нілу –  уч. 11 класу Білогірського НВК

 Економіка

  • Мандзюк Нілу –  уч. 11 класу Білогірського НВК

 Екологія

  • Смик Анастасію – уч. 10 класу Білогірського НВК
  • Дячука Віталія – уч.11 класу Хорошівської ЗОШ 1-Ш ст.

 Хімія

  • Баранчука Дмитра -  уч. 7 класу  Білогірського НВК
  • Баранчука Віталія – уч. 8 класу Степанівської ЗОШ 1-П ст.
  • Гуменюка Романа – уч. 9 класу Білогірського НВК
  • Яцюк  Богдану – уч. 10 класу В.Боровицької ЗОШ 1-Ш ст.
  • Повстюк Наталію - уч.11 класу В"язовецької ЗОШ 1-Ш ст.

Біологія

  • Мельникова  Владислава  – уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Гуменюка  Романа - уч. 9 класу Білогірського НВК
  • Мельник Анну – уч. 10 класу Довгалівської ЗОШ 1- Ш ст.
  • Дячука Віталія – уч.11 класу Хорошівської ЗОШ 1-Ш ст.

Історія

  • Мичко Ірину  – уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Шипульняк  Ольгу – уч. 9 класу Білогірського НВК
  • Грішко Іванну  – уч. 10 класу В"язовецької ЗОШ 1-Ш ст.
  • Лисак Валентину  – уч. 11 класу Кащенецької ЗОШ 1-Ш ст.

 Українська мова та література

  • Брай Анастасію  – уч. 7 класу Білогірського НВК
  • Мичко Ірину  – уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Шипульняк  Ольгу  – уч. 9 класу Білогірського НВК
  • Квасюк Анастасію – уч. 10 класу Білогірського НВК
  • Копію Валентину  – уч. 11 класу Білогірського НВК

 Англійська мова

  • Македон Владиславу - уч. 8 класу Білогірського НВК
  • Іванова  Павла  – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Квасюк Анастасію  – уч. 10 класу Білогірського НВК
  • Бартосевич Олександру  – уч. 11 класу Білогірського НВК

 Німецька  мова

  • Андрощук Ольгу  – уч. 8 класу Перерослівської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Шишу  Наталію – уч. 9 класу Воробіївської ЗОШ 1-П ст.
  • Ковальчук Оксану  – уч. 10 класу В.Боровицької   ЗОШ 1-Ш ст.
  • Лисак Валентину  – уч. 11 класу Кащенецької ЗОШ 1-Ш ст.

 Правознавство

  • Мисливець Діану   – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Івченко Анастасію – уч. 10 класу Юровецької ЗОШ 1-Ш ст.
  • Мандзюк Нілу        – уч. 11 класу Білогірського НВК

 Російська  мова

  • Кнюх Ольгу – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.

 Педагогіка  і психологія

  • Ковцун Мар"яну  – уч. 11  класу Залузької ЗОШ 1-Ш  ст.

 

Інформатика (програмування)

  • Репецького Богдана – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Поліщука Дмитра – уч. 11 класу Білогірського НВК
  • Савчука Андрія – уч. 11 класу Білогірського НВК

 

Інформаційно-комунікаційні технології

  • Никитюка Богдана – уч. 8 класу Шимковецької ЗОШ 1-П ст.
  • Басмака Владислава – уч. 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.
  • Величко Вікторію – уч. 10 класу Білогірського НВК
  • Кушпель Тетяну – уч. 11класу Білогірського НВК

 

Фізична культура

  • Окопного  Андрія -  уч. 11 класу Білогірського НВК
  • Лизогубову  Ірину -  уч. 11класу Ямпільської ЗОШ  І-ІІІ ступенів

 

Трудове навчання

  • Червоного Валентина - уч. 11класу Білогірського НВК
  • Цікав"юка Андрія – уч. 9 класу Воробіївської ЗОШ 1-П ст.
  • Постой Катерину - уч 9 класу Ямпільської ЗОШ 1-Ш ст.

 

 

 

 
 
 
Переглядів: 257 | Додав: bilogiryamk | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
 
 
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Наше опитування
Оцініть сайт
Всього відповідей: 198

Аналітика відвідуваності

Форма входу

Пошук

Архів записів

Освітні лінки

 

Copyright MyCorp © 2016
Сайт управляється системою uCoz